Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Wieczór autorski Miłki O. Malzahn

25 lipca 2018 godz: 18:15 - 19:30 Dom Ludowy

Termin: 25 lipca / godzina: 18:15

Miejsce: Dom Ludowy

Bilety: wstęp wolny

Kalendarz Program

Wieczór autorski Miłki O. Malzahn,

prowadzenie Roman Kurkiewicz

Miłka Malzahn jest filozofem, dziennikarzem, pisze książki, wykłada i robi czapki na szydełku, twierdząc, że to przejaw fantazji, gdyż po prostu lubi podążać za nitką. Dziennikarzem prasowym, telewizyjnym i radiowym jest (w tejże kolejności) od 1995 roku, aktualnie koncentruje się na magii radia, pracując w Polskim Radiu Białystok.

W 2014 obroniła doktorat na UMK w Toruniu zatytułowany: „Sztuka a kryzys kultury. Wybrane problemy filozofii twórczości Mikołaja Bierdiajewa” i od tego pamiętnego dnia – jest specjalistką od rosyjskojęzycznych szaleństw intelektualnych. Wykłada przedmioty pozafilozoficzne na Uniwersytecie w Białymstoku, odkrywając nowe kwantowe rejony i podążając za nitką. 

Pierwszą książkę napisała w 2000 roku, do dziś ma na swoim literackim koncie siedem książek i nie wydaje się, by miała na tym skończyć. W międzyczasie, przez lat kilka była wokalistką, co dokumentują dwa intrygujące albumy „Mapa”, i „Sequel” oraz sporo nagrań, wypełniających strefę „off music”. Wciąż pisuje teksty dla znajomych, pielęgnując muzyczne wzruszenia.
Więcej o autorce tu: milkamalzahn.pl

Szczegóły

Data:
25 lipca 2018
Czas:
18:15 - 19:30
Wydarzenie Category:

Miejsce

Dom Ludowy

Organizator

Organizacja Podlasie SlowFest
Phone:
509 000 000

Inny

Kategoria
Literatura
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?