Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Podlasie ma smak – targ produktów regionalnych

22 lipca 2018 godz: 10:00 - 16:00 Dom Ludowy Darmowy

Termin 22 lipca / godzina: 10:00 – 16:00

Miejsce: skwer przed Domem Ludowym

Bilety: wstęp wolny

Kalendarz Program

PODLASIE MA SMAK – targ produktów regionalnych podczas Podlasie Slow Fest. Przyjedź i sprawdź jak smakuje ten region!

W niedzielę 22 lipca, w trakcie Podlasie SlowFest, na skwerze przy Domu Ludowym swoje stragany rozstawią najlepsi lokalni producenci. Do kupienia będą najlepsze wędliny, prawdziwe chleby, oleje, miody, sery i słodkości. Swoje kramy rozłożą także twórcy rzemieślniczych kosmetyków z regionu. Będą również: lawendowa lemoniada, z Dworzyska, buza, wino z Mielnika i świeżo palona kawa z Sokółki. Patronem targu jest firma Lokalni Naturalni a nad organizacją czuwa kuchmistrzyni i promotorka regionalnych produktów Joanna Jakubiuk.

Zapraszamy w godzinach: 10:00‒16:00.

Do kupienia będą między innymi:
– OLEJE ekologiczne tłoczone na zimno, bez filtrowania z gospodarstwa Oleje z Tradycją Marka Chmielewskiego

– WĘDLINY od Anny i Marka Dereszów z Lebiedzinia w Puszczy Knyszyńskiej. Przywiozą między innymi swój koronny produkt : dojrzewająca w sianie szynkę wołową, która zdobyła pierwsze miejsce w konkursie ‘Nasze Kulinarne Dziedzictwo’ oraz nominacje do ‘Perły Regionu

– WĘDLINY z EKOSMAKu czyli wędliny ze Studzieńczyny. Właściciele przyjadą z dużym asortymentem wędlin, między innymi z wielokrotnie nagradzaną polędwicą dojrzewającą.
– CHLEBY i słodkie ciasta w gliniano-kaflowym piecu wypiecze i przywiezie do Supraśla Bożena Makarewicz z Jałówki.
– SERY KORYCIŃSKIE z gospodarstwa rodzinnego Nietupscy, z samego serca serowarskiego Podlasia czyli miejscowości Gorszczyzna.
– KISZONKI Pana Tadka czyli najbardziej chrupiące ogórki kiszone, konserwowe i świeże, zebrane prosto z pola do własnoręcznego kiszenia! To ogórki nie byle jakie, a z nasion które odtwarza się w rodzinie Miczejko od 30 lat.
– Lawendowo-ziołowe mieszanki na dobry sen i relaks, lawendowe kosmetyki i mydła z Dworzyska. Będzie także i ich super hit czyli lawendowy słony karmel.
– Rzemieślnicze kosmetyki, mydła i peelingi z Ptasie Radio Marta Kryjan-Mordaka przygotuje także wiele smacznych przetworów syropów i konfitur.
MIODY BIAŁOWIESKIE, oleje i dodatkowo produkty syberyjskie różne, kosmetyki i mydła a także dziergane przez żonę szydełkowe serwety przywiezie pan Bazyli Sirocki z Hajnówki.

Więcej informacji o produktach i w/w wystawcach możecie znaleźć na :
https://lokalninaturalni.pl/index.php?dispatch=companies.catalog

22 lipca, godz. 10‒16

skwer przed Domem Ludowym

Szczegóły

Data:
22 lipca 2018
Czas:
10:00 - 16:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:

Organizator

Organizacja Podlasie SlowFest
Phone:
509 000 000

Miejsce

Dom Ludowy

Inny

Kategoria
Kulinaria
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?